نام کاربری (ثبت نام)

کلمه عبور (فراموش کردم!)

انجمن گرافیک، انیمیشن و عکاسی

این انجمن محلی برای اشتراک گذاری دانش در خصوص تمامی مسائل مرتبط با گرافیک ، انیمیشن ، مالتی مدیا و عکاسی می باشد. روانشناسی رنگ ، گرافیک دو بعدی ، گرافیک سه بعدی ، گرافیک پیکسلی ، گرافیک وکتوری ، صفحه آرائی و چاپ ، انیمیشن و کاریکاتور ، اصول فیلم سازی و تدوین ، عکاسی مقدماتی ، شناخت نور ، عکاسی دیجیتال ، عکاسی پرتره ، عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی فاین آرت ، عکاسی صحنه آرائی شده و ... از مهمترین مواردی می باشد که کاربران می توانند در این انجمن به اشتراک بگذارند.

مشاهده آموزش
گاهي وقت ها به عكس هايي بر مي خوريم كه در آن ها دندان ها به رنگ زرد افتاده اند كه اين موضوع از زيبايي چهره و عكس كم مي كند. برا ي اينكه عكس هاي زيباتري داشته باشيم مي توانيم اين مشكل را بر طرف كنيم. يك عكس كه زردي دندان ها در آن واضح باشد باز كنيد . سپس قسمت دندان ها را با ابزار Zoom بزرگتر كنيد. بعد با ابزار Polygonal lasso دور تا دور دندان ها را انتخاب كنيد اين كار به اين دليل است كه ما مي خواهيم تغييرات را فقط روي دندان ها ايجاد كنيم و قسمت هاي ديگر عكس نبايد تغيير كند .

دندان زرد


از منوي Image و زير منوي Adjustments گزينه Levels را انتخاب كنيد.براي كم كردن رنگ زرد دندان ها بايد كمي رنگ آبي به آن اضافه كنيم .براي اين كار از منوي كشويي Channel گزينه Blue را انتخاب كنيد .در قسمت Input Levels دسته طوسي رنگي كه در وسط قرار دارد را آرام آرام به سمت چپ بكشيد . اين كار را تا جايي ادامه دهيد كه رنگ دندان ها در تصوير شما سفيد شود .مراقب باشيد در افزودن رنگ آبي زياده روي نكنيد زيرا زياده روي در اين كار باعث مي شود رنگ دندان ها از حالت طبيعي خود خارج شود .

دندان سفید در فتوشاپ


دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است

برای ارسال نظر وارد شوید.
انجمن ها

در حال بارگذاری...